2019 Yılı Mart Ayı Olağan Mütevelli Heyet Toplantı Duyurusu

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Mart Ayı Olağan Toplantısı; 24 Mart 2019 Pazar Günü saat 14.00’de Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:2 Sancaktepe adresindeki Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı 1 no.lu kampusun (Lise Kampüsü) konferans salonunda; yeterli çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı aynı gün aynı yerde saat 15.00’de toplanacaktır.

2018 Yılı Kasım Ayı Olağan Mütevelli Heyet Toplantı Duyurusu

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Kasım Ayı Olağan Toplantısı; 25 Kasım 2018 Pazar Günü saat 14.00’de Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:10 Sancaktepe adresindeki Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı 2 no.lu kampusun konferans salonunda; yeterli çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı aynı gün aynı yerde saat 15.00’de toplanacaktır.

Acı Kaybımız

 Vakfımız Mütevelli Üyemiz Mehmet Sinan Paçalıoğlu'nu kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.

Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve tüm Saint-Joseph camiasına başsağlığı dileriz.

Saint – Joseph Lisesi Eğitim Vakfı

Acı Kaybımız

 Vakfımızın Kurucu Mütevelli Üyesi Prof. Dr. Ateş Vuran'ı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.

Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve tüm Saint-Joseph camiasına başsağlığı dileriz.

Saint – Joseph Lisesi Eğitim Vakfı

2018 Yılı Mart Ayı Olağan Mütevelli Heyet Toplantısı Yapıldı.

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Mart Ayı Olağan Toplantısı; 31 Mart 2018 Cumartesi Günü saat 15.00’de Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:10 Sancaktepe adresindeki Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı 2 no.lu kampusun konferans salonunda yapılmıştır.

2017 Yılı Kasım Ayı Olağan Mütevelli Heyet Toplantısı Yapıldı.

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Kasım Ayı Olağan Toplantısı; 26 Kasım 2017 Pazar Günü saat 15.00’de Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:10 Sancaktepe adresindeki Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı 2 no.lu kampüsün konferans salonunda yapılmıştır.

24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Kutladık

Sajev Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Suat Kardaş’ın açılış konuşması ile başlayan gecemiz kurumumuzda 10 ve 15. yılını dolduran çalışanlarımızın plaket töreni ile devam etti. Uzun yıllardır bizlerle beraber olan değerli çalışma arkadaşlarımızın başarılarının devamını diler, tüm eğitim kadromuzun Öğretmenler Günü’nü kutlarız.

Geleneksel Vakıf Gecemizin Yedincisini Gerçekleştirdik

18 Kasım 2016 Cuma akşamı Moda Deniz Kulübü’nde Geleneksel Vakıf Gecemizin yedincisini gerçekleştirdik.

Kurucu Temsilcimiz Peryön 16. Dünya İnsan Yönetimi Kongresinde

Avrupa’nın alanında en büyük organizasyonu olan PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi ile insan yönetimi profesyonelleri, uzman konuşmacılar ve sektörün önde gelen firmaları bir araya gelmektedir. İnsan Yönetimi alanında gündemi belirleyen kongrede her yıl farklı sektörlerden binlerce profesyonel, alanının en iyi uzmanlarından uygulama örneklerini, kapsamlı araştırmaları ve yeni yaklaşımları dinlemektedirler.

Özel Küçük Prens Okulları Kurucu Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Sn. Ahter Kutadgu’da, PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresinde konuşmacı olarak yer aldı. Kutadgu, “Çetin Zamanları Yönetmek” panelinde değindiği dört temel konu ile katılımcılar tarafından büyük ilgi ile izlendi. Bu dört temel başlığı; “İçten profesyonellik”, “Saplanmamak”, “Bir Saat”, “Değerler“ olarak belirtmiştir.

Vakfımız Bursiyerlerinden 1999 SJ Mezunu Dilek Yankaya, 2013 Türk- Fransa Edebiyat Ödülü’nü kazandı……

Edebiyat ödülü, her yıl Türkiye'yi konu alan bir roman veya denemeyi kaleme alan Türk veya Fransız yazara veriliyor.

2011 yılında  Institut d'Etudes Politiques de Paris'de savunduğu doktora tezi,

2013 yılında  La nouvelle bourgeoisie islamique : le modèle Turc" başlığı ile  yayımlandı.  Türkiye üzerine Fransızca  kaleme alınmış  4 eser arasından  seçilerek Yılın edebiyat ödülünü kazandı.