2017 Yılı Mart Ayı Olağan Mütevelli Heyet Toplantı Duyurusu

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Mart Ayı Olağan Toplantısı; 26 Mart 2017 Pazar Günü saat 15.00’de Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:10 Sancaktepe adresindeki Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı 2 no.lu kampusun konferans salonunda yapılmıştır.

2017 Mart ayı olağan Mütevelli Heyet Toplantı Duyurusu

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Mart Ayı Olağan Toplantısı; 26 Mart 2017 Pazar Günü saat 14.00’de Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:10 Sancaktepe adresindeki Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı 2 no.lu kampusun konferans salonunda; yeterli çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı aynı gün aynı yerde saat 15.00’de toplanacaktır.

2016 Yılı Kasım Ayı Olağan Mütevelli Heyet Toplantısı Yapıldı

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Kasım Ayı Olağan Toplantısı; 27 Kasım 2016 Pazar Günü saat 15.00’de Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:10 Sancaktepe adresindeki Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı 2 no.lu kampusun konferans salonunda yapılmıştır.

 

 

 

 

2016 Yılı Kasım Ayı Olağan Mütevelli Heyet Toplantı Duyurusu

 
Vakfımızın Mütevelli Heyeti Kasım Ayı Olağan Toplantısı; 27 Kasım 2016 Pazar Günü saat 14.00’de Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:10 Sancaktepe adresindeki Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı 2 no.lu kampusun konferans salonunda; yeterli çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı aynı gün aynı yerde saat 15.00’de toplanacaktır.

Istanbul Saint-Joseph Fransız Lisesi Burs Başvuruları

 
 
2016-2017 Eğitim Dönemi İstanbul Saint-Joseph Fransız Lisesi Burs Başvuruları 1 Ağustos- 30 Ağustos tarihlerinde Abdurrahman Gazi Mahallesi Ravza Caddesi No:2/2  Sancaktepe /İST. Adresinde Vakıf Müdürlüğü’ne yapılacaktır.
Burs, Ücretsiz Eğitim ve İndirim Yönetmeliği ile başvuruda istenecek belgelere Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Geleneksel Vakıf Gecemiz

Etkin ResimGeleneksel Vakıf Gecemizin altıncısını 30 Mayıs 2016 Pazartesi akşamı Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleştirdik. Vakıf Başkanımız Sayın Tunç Uluğ’un açılış konuşması ile başlayan gecemiz, katılımları ile bizleri onurlandıran Saint Joseph’li değerli büyüklerimiz, 1944 yili mezunlari, Sayın Reştan Aras ve Sayın Metin Soyak’ın plaket takdimi ile devam etti. Boylece, Vakif gecelerimizle birlikte baslattigimiz ve hayattaki en eski Saint Joseph mezunlarindan başlayarak, her Vakif gecesinde bir sonraki yilin mezunlarıyla birlikte olma, camiamizin değerli büyüklerini hatirlama geleneği de hos bir sekilde devam etmiş oldu. SAJEV Özel Küçük Prens Lisesi Müdürü Sayın Fatma Uysal, okulumuzun ulusal ve uluslararası başarılarından söz ederek, bu başarıya imza atan öğretmen ve öğrencilerimizi değerli Saint Josephlilere tanıttı.

2016 Yılı Mart Ayı Olağan Mütevelli Heyet Toplantı Duyurusu

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Mart Ayı Olağan Toplantısı; 27 Mart 2016 Pazar Günü saat 14.00’de Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:10 Sancaktepe adresindeki Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı 2 no.lu kampusun konferans salonunda; yeterli çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı aynı gün aynı yerde saat 15.00’de toplanacaktır.

Geleneksel Vakıf Gecemizin beşincisini 26 Kasım 2015 Perşembe akşamı Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleştirdik

Etkin ResimGeleneksel Vakıf Gecemizin beşincisini 26 Kasım 2015 Perşembe akşamı Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleştirdik.

Vakıf Başkan Yardımcımız Sayın Demir Kısakürek’in açılış konuşması ile başlayan gecemiz, katılımları ile bizleri onurlandıran Saint Joseph’li değerli büyüklerimiz Sayın Abdülhalim Ahmet Engin ve Sayın Sulhi Dişlioğlu’na plaket takdimi ile devam etti.

2015 Yılı Kasım Ayı Olağan Mütevelli Heyet Toplantısı Yapıldı

2015 Yılı Kasım Ayı Olağan Mütevelli Heyet Toplantısı Yapıldı

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Kasım Ayı Olağan Toplantısı; 29 Kasım 2015 Pazar Günü saat 15.00’de Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:10 Sancaktepe adresindeki Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı 2 no.lu kampusun konferans salonunda yapılmıştır.

Istanbul Saint-Joseph Fransız Lisesi Burs Başvuruları

 

2015-2016 Eğitim Dönemi İstanbul Saint-Joseph Fransız Lisesi Burs Başvuruları 1 Ağustos- 30 Ağustos tarihlerinde Abdurrahman Gazi Mahallesi Ravza Caddesi No:2/2  Sancaktepe /İST. Adresinde Vakıf Müdürlüğü’ne yapılacaktır. 

Burs, Ücretsiz Eğitim ve İndirim Yönetmeliği ile başvuruda istenecek belgelere Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı web sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

KP Okulları Bursları

2015-2016 Eğitim Dönemi Küçük Prens Okulları Burs Başvuruları, kayıt yenileyenler için 1 Mayıs -30 Mayıs tarihleri arasında; yeni kayıt yaptıranlar için 1 Ağustos- 30 Ağustos tarihleri arasında Abdurrahman Gazi Mahallesi Ravza Caddesi No:10 Sancaktepe /İST. adresine yapılacaktır.

Burs, Ücretsiz Eğitim ve İndirim Yönetmeliği ile başvuruda istenecek belgelere Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı WEB sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm Kadromuzla beraber 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladık

Tüm Kadromuzla beraber 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladık.

Geleneksel Vakıf Gecemizin Yedincisini Gerçekleştirdik

18 Kasım 2016 Cuma akşamı Moda Deniz Kulübü’nde Geleneksel Vakıf Gecemizin yedincisini gerçekleştirdik.

Kurucu Temsilcimiz Ahter Kutadgu Peryön 16. Dünya İnsan Yönetimi Kongresinde

 
Avrupa’nın alanında en büyük organizasyonu olan PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi ile insan yönetimi profesyonelleri, uzman konuşmacılar ve sektörün önde gelen firmaları bir araya gelmektedir.
İnsan Yönetimi alanında gündemi belirleyen kongrede her yıl farklı sektörlerden binlerce profesyonel, alanının en iyi uzmanlarından uygulama örneklerini, kapsamlı araştırmaları ve yeni yaklaşımları dinlemektedirler.
Özel Küçük Prens Okulları Kurucu Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Sn. Ahter Kutadgu’da, PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresinde konuşmacı olarak yer aldı. Kutadgu, “Çetin Zamanları Yönetmek” panelinde değindiği dört temel konu ile katılımcılar tarafından büyük ilgi ile izlendi. Bu dört temel başlığı; “İçten profesyonellik”, “Saplanmamak”, “Bir Saat”, “Değerler“ olarak belirtmiştir.

Acı Kaybımız

Vakıf Kurucu Mütevelli Üyemiz Mustafa Rasin Gülmen’i Kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Merhuma rahmet, kederli ailesine ve tüm Saint Joseph camiasına başsağlığı dileriz.

 

Mütevelli Heyet Toplantısı

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Mart Ayı Olağan Toplantısı; 27 Mart 2016 Pazar Günü saat 15.00’de Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:10 Sancaktepe adresindeki Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı 2 no.lu kampusun konferans salonunda yapılmıştır.

Acı Kaybımız

Vakıf Mütevelli Üyemiz

Kadir Doğan Süer’i

Kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.

Merhuma rahmet, kederli ailesine ve tüm Saint Joseph camiasına başsağlığı dileriz.

SAINT JOSEPH LİSESİ EĞİTİM VAKFI

Kurumumuzda çalışan tüm kadromuzla beraber 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü, Moda Deniz Kulübü’nde kutladık

 Etkin ResimSajev Eğitim Kurumları Özel Küçük Prens Lisesi Müdürü Sayın Fatma Uysal’ın açılış konuşması ile başlayan gecemiz, Kurumumuzda 10. Yılını dolduran çalışma arkadaşlarımızın Plaket Töreni ile devam etti.

Öğretmenlerimizden Naz Kibaroğlu, Mathilde Facchini, Hilal Ateş Öztan, Tülin Kılıç, Orhan Işık, Okan Turna, Hasan Şahin ve Fatih Kara’nın hazırladığı sürpriz dans performansı geceye renk kattı.

2015 Yılı Kasım Ayı Olağan Mütevelli Heyet Toplantı Duyurusu

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Kasım Ayı Olağan Toplantısı; 29 Kasım 2015 Pazar Günü saat 14.00’de Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:10 Sancaktepe adresindeki Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı 2 no.lu kampusun konferans salonunda; yeterli çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı aynı gün aynı yerde saat 15.00’de toplanacaktır.

Geleneksel Vakıf Gecemiz

Geleneksel Vakıf Gecemizi 25 Mayıs 2015 Pazartesi akşamı Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleştirdik. Vakıf Başkanımız Sayın Tunç Uluğ’un açılış konuşması ile başlayan gecemiz Prof. Dr. Sayın Hasan Köni’nin değerli bilgilerini bizlerle paylaştığı “ Batının Ortadoğu Politikası ve Türkiye”  konulu konuşması ile devam etti.

Gecemizin ilerleyen saatlerinde, katılımları ile bizleri onurlandıran Prof. Dr. Sayın Hasan Köni’ ye teşekkür plaketi takdim edildi.

Bu özel gecemizde bizlerle beraber olan değerli Saint Joseph’li büyüklerimize, tüm mütevellilerimize ve misafirlerimize katılımları için teşekkür ederiz. 

2017 Yılı Mart Ayı Olağan Mütevelli Heyet Toplantı Duyurusu

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Mart Ayı Olağan Toplantısı; 26 Mart 2017 Pazar Günü saat 15.00’de Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:10 Sancaktepe adresindeki Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı 2 no.lu kampusun konferans salonunda yapılmıştır.
Mütevelli Heyet Üyeliği görevinde iki yılını dolduran Sayın Mehmet Sait TOYDEMİR, Sayın Atıf Mehmet ÖZDENİZ, Sayın Aykut Ümit TAFTALI, Sayın Ahter KUTADGU, Sayın Refik BİRAND, Sayın Prof. Dr. Ali Işık AYDEMİR, Sayın Osman Fikret TÜMEN, Sayın Dr. Arhan APAK ve Sayın İrfan KESKİN’ in görev sürelerinin iki yıl daha uzatılmasına karar verildi. Sayın Mehmet Hakkı ERBAK’a, değerli katkılarından dolayı teşekkür edildi. Sayın Kayra ÜÇER iki yıllık mütevelli heyet üyeliğine seçildi. Sayın Sezgi KUMBARACIBAŞI ULUSU, Sayın Zeynep ARCAK ve Sayın Eren KALELİOĞLU Vakıf Mütevelliliğine seçildiler. 2017-2019 Dönemi Yönetim Kurulu Asil Üyeler, Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri, Denetçi ve Yedek Denetçi seçimleri yapılmıştır.