SAJEV 20 yaşında

 Sunuculuğunu Saint – Joseph Lisesi Mezunu, değerli sanatçı Gökhan İçöz ve Fransızca Bölüm Başkanımız Aysun Gökçek’in  yaptığı gecemiz, Vakfımızın 20 yılda nereden nereye geldiğinin gururunu konuklarımız ile paylaştığımız, çocuklarımızdan, mezunlarımızdan, velilerimizden,   öğretmenlerimizden karelerle süslü kısa bir film gösterisi ile başladı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Tunç Uluğ’ un açılış konuşmasının ardından, Vakıf Kurucumuz Trés Cher Frére  Pierre Raymond Caporal, Saint Joseph’ in Öyküsü kitapları yazarı  Demir Alp Serezli ve Kampuslarımızın  Mimarı Yüksel Umuter’e Teşekkür Plaketlerimiz  takdim edildi.

Dünyaca ünlü piyanist Fahir Atakoğlu’ nun sahne aldığı bu özel gecede kendisine harika performansları ile İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası eşlik etti. Ayrıca Saint Joseph Lisesi Mezunu, ünlü sanatçılarımızdan Fuat Güner ve son dönemlerin en sevilen solistlerinden Sıla gecemize konuk sanatçı olarak katıldılar.

Bu anlamlı gecede bizleri yalnız bırakmayan başta Vakfımız Mütevellileri olmak üzere , Saint-Joseph’lilere, Derneğimiz Yönetimine, Özel Küçük Prens Okulları Öğretmenleri, Mezunları, Öğrencileri, Velilerine ve Vakfımızın kuruluşundan bugüne desteklerini hiç esirgemeyen herkese içten teşekkürler...