3. Dönem

25 Şubat 1997 – 28 Şubat 1999 Dönemi Yönetim Kurulumuz

Pierre M.Raymond CAPORAL

Pierre M.Raymond CAPORAL

Başkan (25.02.1997 - 01.09.1998)

Lille Üniversitesi
Tunç ULUĞ

Tunç ULUĞ

Başkan (01.09.1998 - 28.02.1999)

Colombia Üniversitesi
Tunç ULUĞ

Tunç ULUĞ

Başkan Yardımcısı (25.02.1997 - 01.09.1998)

Colombia Üniversitesi
M. Tevfik Demir KISAKÜREK

M. Tevfik Demir KISAKÜREK

Başkan Yardımcısı (01.09.1998 - 28.02.1999)

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Necip Tevfik TÜZÜNKAM

Necip Tevfik TÜZÜNKAM

Genel Sekreter

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi
A.Lütfü Ethem KADIRGAN

A.Lütfü Ethem KADIRGAN

Sayman

London School of Economics
Yüksel UMUTER

Yüksel UMUTER

Üye

İTÜ Mimarlık Fakültesi
M. Tevfik Demir KISAKÜREK

M. Tevfik Demir KISAKÜREK

Üye (25.02.1997 - 01.09.1998)

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Ahmet BAŞOĞLU

Ahmet BAŞOĞLU

Üye (01.09.1998 - 28.02.1999)

Atıf Mehmet ÖZDENİZ

Atıf Mehmet ÖZDENİZ

Üye (01.09.1998 - 28.02.1999)

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi