Saint-Joseph'in Öyküsü 2

Editörlüğünü, sevgili arkadaşımız Demir Alp SEREZLİ'nin yaptığı bu ikinci kitap, bizlere 1923-1968 dönemini 300 sayfada, 400'ü aşkın belge ve resimle sunuyor.

Sınırlı sayıda basıldığından ve içeriği itibariyle bir belgesel niteliğinde olan "Saint Joseph'in Öyküsü - 2", ilk cildi gibi koleksiyonerler tarafından da aranan bir kitap niteliğindedir.

Satış Merkezleri:

Türkçe ve Fransızca olarak iki ayrı volüm olarak hazırlanan bu kitap; Vakıf Merkezimiz’den, Dernek Merkezi’nden, Sosyal Tesisler Müdürlüğü’nden ve Özel Küçük Prens Okulları Kampüsü’nden temin edilebilir.

Satış Fiyatı:

Türkçe-Fransızca :

80 TL (KDV dahil, Saint-Joseph'liler için)
100 TL (KDV dahil, Saint-Joseph'li olmayanlar için)


Teslimat:

Kitaplarınızı şahsen yukarıdaki merkezlerden temin edebileceğiniz gibi, İstanbul içi veya dışı veya yurtdışı taleplerinizde; bedeli alıcı tarafından ödenmek suretiyle adresinize kargo ile gönderilecektir.

Ödeme:

Kredi kartı ile yapılacak alımlarda; Aşağıdaki telefonlardan kredi kartı ve fatura detayları için gerekli bilgileri bizlere ulaştırarak temin edebilirsiniz,

Kontakt ve bilgi için:

(0216) 418 79 57 veya (0216) 414 77 22 numaralı telefonlardan Bahar Peker / Halkla İlişkiler ile görüşerek,

(0216) 418 30 62 numaraya göndereceğiniz faks,

bahar.peker@sajev.org.tr adresine göndereceğiniz e-posta ile bizlere ulaşabilir, teslimat ve ödeme konusunda bilgi alabilirsiniz.