Saint-Joseph'in Öyküsü 3

Etkin Resim1968 – 2010 yılları arasındaki dönemi kapsayan Saint – Joseph’ in Öyküsü -3 adlı kitabımız tamamlanarak satışa sunulmuştur.

Detaylı ve titiz çalışmalar sonucunda ortaya çıkan bu eseri bizlere kazandıran Sayın Demir Alp Serezli’ ye, editörlüğünü yapan Sayın Mehmet Avni Arıduru’ ya ve kitabımızın hazırlanmasında tüm emeği geçenlere, bizler ile ellerindeki belge, doküman, fotoğraf ve bilgilerini paylaşan tüm Saint – Joseph’ lilere en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saint – Joseph’ in Öyküsü 1. ve 2. ciltlerinde olduğu gibi, Saint – Joseph’ in Öyküsü 3 adlı belgesel niteliğindeki bu kitabımız da koleksiyonerler tarafından aranan bir kitap niteliğindedir.

 

Satış Merkezleri:

Kitabımız Vakıf Merkezimiz’ den, Dernek Merkezi’nden, Sosyal Tesisler Müdürlüğü’nden ve Özel Küçük Prens Okulları Kampusu’ndan temin edilebilir.

Satış Fiyatı:

  • 80 TL ( KDV dahil) ( Saint – Joseph’ liler için)
  • 100 TL (KDV dahil) (Saint – Joseph’ li olmayanlar için)

Ödeme:

Kredi Kartı ödemeleriniz için aşağıdaki telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Teslimat:

Kitaplarınızı şahsen yukarıdaki merkezlerden temin edebileceğiniz gibi, İstanbul içi ve dışı veya yurtdışı talepleriniz; bedeli alıcı tarafından ödenmek suretiyle kargo ile adresinize gönderilebilir.

Kontakt ve bilgi için: (216) 622 65 10'dan Bahar Peker/Kurumsal İletişim Sorumlusu'nu arayarak bilgi alabilir, (216) 622 65 07 no.ya çekeceğiniz faks ile veya bahar.peker@sajev.org.tr adresine göndereceğiniz e-posta ile bizlere ulaşarak teslimatlar ve ödemeler konusunda bilgi isteyebilirsiniz. 

SAINT JOSEPH’ İN ÖYKÜSÜ 1- 2- 3

Saint – Joseph’ in Öyküsü 1,2 ve 3 Kitaplarının kitap koruyucu kutu ile birlikte set olarak Satış Fiyatı

  • 150 TL ( KDV dahil) ( Saint – Joseph’ liler için)
  • 200 TL (KDV dahil) (Saint – Joseph’ li olmayanlar için)

Önceden aldığınız kitaplar için almak isteyebileceğiniz Koruyucu Kutusu Satış Fiyatı ise 25.-TL’dir ( KDV dahil ).