SAJEV Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Demir Kısakürek ve SAJEV Özel Küçük Prens Okulları Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Özdeniz, Türkiye’de Fransızca Eğitime ve Frankofoniye katkılarından ötürü “Akademik Palmiye” kategorisinde “Şövalye” nişanıyla ödüllendirildiler.

İstanbul Başkonsolosu Sayın Olivier Gauvin ve Fransa Eğitim İş birliği Ataşesi Sayın Bruno Delvallée, okulumuzda gerçekleştirilen resmî tören ile Sayın Demir Kısakürek ve Sayın Mehmet Özdeniz’e ödüllerini takdim ettiler.

***

Notre Président de la Fondation Educative du Lycée Saint-Joseph, Demir Kısakürek et notre Représentant du Fondateur et Directeur Général des Etablissements Privés Küçük Prens de la Fondation Educative du Lycée Saint-Joseph, M. Mehmet Özdeniz ont reçu le statut de «Chevalier» dans la catégorie «Palmes Académiques» pour leur contribution à l’Education Française et Francophonie en Turquie.

Olivier Gauvin, Consul Général de France à Istanbul et M. Bruno Delvallée, Attaché de Coopération Educative de France à Ankara ont remis les prix à M. Demir Kısakürek et à M. Mehmet Özdeniz lors d’une cérémonie officielle qui s’est tenue dans les établissements Küçük Prens.